Absolventská mikina nemusí být jen název školy a seznam žáků na zádech

Odlište se od ostatních tříd a nechte si pro každého z vás vpředu natisknout něco jiného, autentického

Být sám sebou a nebát se odlišit od ostatních přináší svobodu, sebedůvěru a naplnění. V kontextu s absolvenskou mikinou by se toto tvrzení mohlo zdát jako nadsázka, ale na druhou stranu proč nejít vlastní cestou a odlišit se tím, že si každý z vaší třídy nechá na přední stranu natisknout něco svého.

Absolventské mikiny jsou hezkou vzpomínkou na zážitky ze školních let. Nechat si na záda potisknout název školy, seznam spolužáků a vtipný slogan, je stará klasika. Co si ale připomenout školní výlety, srandu o přestávkách nebo oblíbené učitele kreativnější formou – osobním návrhem přední strany mikiny pro každého z vaší třídy zvlášť. Připomínka školních let tak může nabrat úplně jiný rozměr a navíc se tím odlišíte od ostatních škol, které jedou pořád ve starých kolejích.

Svěřte potisk svých absolventských mikin kvalitní firmě, která…

…má pozitivní reference od spokojených zákazníků

První známkou kvalitní a spolehlivé firmy provádějící potisk textilu je, že není na trhu žádným nováčkem a má už za svou prací zanechaných pár pozitivní referencí od spokojených zákazníků.

…používá kvalitní technologii tisku a odolné materiály

Neméně důležitým ukazatelem je jakou technologii tisku firma používá – kvalitní potisk triček a mikin se provádí sítotiskem, díky kterému dlouho vydrží, neloupe se, nebledne a ani se nesepere. Zatímco odolný a pohodlný materiál se pozná tak, že má vyšší gramáž a podíl bavlny 80-100 %.

…má k dispozici vlastního grafika

V neposlední řadě je důležité jestli má firma vlastního grafika, který umí pečlivě připravit data pro tisk, poskytne vám zdarma grafický náhled a dokáže ho vyladit přesně podle vašich představ.

…vám poskytne množstevní slevu

Výhodou je určitě pokud firma nabízí slevu při potisku větších zakázek.