Hledáte bezpečnou a originální podívanou? Pak vyzkoušejte světelnou dronovou show

Světelná dronová show bývá velmi často vnímána jako zelená alternativa ohňostroje. Nedělá hluk, neohrožuje své okolí, je ekologická. Tuto podívanou zajistí firma MAGIC DRONES.

Co je dronová show?

Jedná se o synchronizovaný 3D balet dronů na potemnělé noční obloze, který vykouzlí nádherné obrazce. Naráz se, ve výšce až 120 metrů, může na obloze objevit až 1000 dronů, které se dají zesynchronizovat s hudbou a dalšími efekty. Celá show je viditelná ze vzdálenosti větší přes jeden kilometr. Ukázky z realizovaných show naleznete na webu magicdrones.cz.

Dronové show jsou určené pro širokou škálu pořadatelů. Mohou to být města, obce, firmy, organizace nebo třeba reklamní a umělecké agentury. Lze je objednat na malé i velké eventy. Výhodou je možnost opakované realizace nebo možnost několika letů za jeden večer.

Bezpečnost na prvním místě

Firma MAGIC DRONES dbá i na bezpečnost, která je vždy prioritou. Již od začátku procesu, od návrhu animace jsou vyhodnocována možná rizika, která jsou spojena s místem produkce. Vždy dbá na to, aby mezi drony, publikem, budovami a jinými překážkami byla bezpečná vzdálenost. Každá dronová show je chráněná několika prvky, pomocí kterých jsou ovládány drony na jednotky centimetrů. Před každou show se vytvářejí ochranné zóny, které dronům nedovolují, aby v průběhu show opustily svou letovou zónu. Každý jednotlivý dron je v průběhu show sledován a kontrolován v reálném čase.

Piloti splňují všechny certifikace a zkoušky dle platných pravidel EASA. Firma splňuje registraci, jakožto provozovatelé bezpilotních systémů na Úřadě pro civilní letectví České republiky. Samozřejmostí je pojistné krytí proti škodě způsobené při letových zkouškách i ostré produkci dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 785/2004.