Jednorázové elektronické cigarety jsou skvělou volbou pro každého kuřáka

Počet kuřáků ve společnosti je velmi vysoký, je to zhruba každý čtvrtý člověk. Naštěstí se stále zvyšuje množství kuřáků, které vymění klasickou cigaretu za elektronickou. Jedná se o změnu, která jim pomůže zdravotně i společensky. Přestanou do svého těla dostávat karcinogenní dehet a navíc nebudou dráždivým kouřem obtěžovat ostatní. Vyhnou se také nepříjemnému zápachu z těla a oblečení. Ne každý kuřák má s elektronickou cigaretou zkušenosti a nechce se mu investovat velké množství peněz do něčeho, co ještě nezná.

Vyzkoušejte jednorázové e-cigarety, jsou levné a komfortní

Pokud si nechcete kupovat drahé elektronické cigarety, skvělým způsobem, jak je vyzkoušet, je jednorázová elektronická cigareta. Jde o levnou e-cigaretu, kterou nemusíte plnit a ani nabíjet, je totiž předem nabitá i naplněná náplní. Skvělou volbou jsou jednorázové elektronické cigarety HQD. K dispozici jsou vám v nepřeberném množství příchutí. Milovníci tabáku mohou zvolit tabákovou příchuť, ale pokud rádi s příchutěmi experimentujete, můžete střídat nejrůznější ovocné příchutě a užívat si s každou cigaretou jiný zážitek. Tyto elektronické cigarety jsou omezeny počtem potáhnutí. Nabízí se vám model HQD Cuvie, který vám dopřeje 300 potáhnutí. K dispozici jsou vám dále také modely HQD Wave a HQD Super Pro, které poskytnou 600 potáhnutí. Zatímco první dva zmíněné nabízí obsah nikotinu 18 mg/ml, třetí model nabízí vyšší obsah 20 mg/ml.

Abyste si z elektronické cigarety HQD mohli potáhnout, nemusíte mačkat žádné tlačítko. Jakmile je náplň prázdná, začne blikat dioda, takže to ihned poznáte. Elektronické cigarety vypadají velmi stylově a jejich kouření si díky hustému kouři a vynikající chuti užijete. Pokud to bude vaše první zkušenost s elektronickou cigaretou, zajisté bude pozitivní. Zajímá vás, kde si můžete tyto e-cigarety pořídit? Navštivte webové stránky HQD.cz, kde si je můžete v eshopu koupit nebo zde také najdete seznam prodejních míst v ČR.