Navštivte vyhlášenou pražskou restauraci pro vegetariány

Chtěli byste se dobře najíst, ale nejíte maso? Cílem mnoha lidí je vegetariánská restaurace Praha. Ať už v Praze bydlíte nebo jste sem zavítali na návštěvu, vyplatí se znát místa, kde se můžete dobře najíst. Snad každý ví, že je vegetariánských podniků podstatně méně než těch, kde dělají pokrmy s masem. I běžné restaurace sice někdy bezmasé pokrmy servírují, ale obvykle jen okrajově. Mnohem lepší je vegetariánská restaurace Praha, která se přímo na bezmasé pokrmy specializuje.

Green Table uspokojí každý hladový žaludek

Na Florenci 15, to je adresa, na které v Praze naleznete vyhlášený podnik Green Table. Tato vegetariánská restaurace je tu pro každého, kdo si chce dopřát zdravé a chutné snídaně nebo obědy. Pokrmy se zde připravují z čerstvých a lokálních surovin se zaměřením na sezónnost. Bylinky jsou pěstovány přímo v bistru na hydroponické farmě, která je zalévána vyčištěnou vodou z kuchyně. Každý pokrm je pastvou pro oči a potěšením pro chuťové pohárky.

K obědu si můžete dát polévku a vybrat si z hlavních jídel. Rozpis jídel na celý týden můžete sledovat na webových stránkách Greentable.cz. Jídle připravuja zkušený tým kuchařů vedený šéfkuchařkou Miluší Mako.

Kromě jídel sem můžete zavítat i na alkoholické i nealkoholické drinky a dezerty. Je to místo, kam se lidé chodí najíst, ale také se skvěle bavit s přáteli nebo tu odpočívat a užívat si příjemnou atmosféru tohoto místa. Bistro je rozsáhlé a nabízí prostory pro nejrůznější eventy, setkávání, přednášky, konference či coworking. Vegetariánská restaurace Praha je ideální pro každého, i když vegetariáni nejste, skvěle se tu můžete najíst a zajisté se sem opět vrátíte. Místní prostředí na vás dýchne přátelskou atmosférou a až ochutnáte místní pokrmy, ihned vás očaruje jejich výborná chuť.