Kam na dovolenou s dětmi? Přeci do Chorvatska

Pokud plánujete dovolenou s dětmi, chcete, aby si ji užily i ony. Jakou destinaci zvolit pro rodinný pobyt: Ideální volbou je dovolena chorvatsko. Do této destinace se můžete vypravit i po vlastní ose a tak vám nikdo a nic nebude bránit ve svém vlastním tempu. Zastavíte si kdy a kde chcete. Ubytování si můžete zajistit předem nebo se po nějakém poohlédnete přímo na místě. Jaké destinace pro svůj rodinný pobyt zvolit? Přinášíme vám některé tipy.

Střední Dalmácie – Makarská riviéra

Toto místo představuje velmi oblíbený turistický cíl. Nabízí celkem dlouhé pláže oblázkového charakteru. Několik pláží je písečných a mají pozvolný vstup do moře. Díky tomu jsou ideální volbou právě pro rodiny s malými dětmi. Pláže disponují vším potřebným zázemím. Některé se pyšní oceněním Modrá vlajka, což je doklad kvality. Ke stravování můžete využít plážové restaurace a bary. Ubytování chorvatsko se zde nabízí jak v luxusních hotelech, tak i v apartmánech a soukromí. Na své si zde přijdou také milovníci kempaření. Pro ně je zde k dispozici hned několik dobře vybavených kempů.

Zadar – Zaton

Tato turistická destinace se pyšní přenádhernými plážemi. Ty proslavené mají pozvolný vstup do moře, což rodiny s dětmi uvítají. Většina pláží získala ocenění Modrá vlajka. Svým návštěvníkům nabízí Zaton i bohaté možnosti sportovních i kulturních aktivit. Ve většině hotelů můžete využít služby animátorů, kteří připravují bohatý a pestrý program jak pro děti, tak i pro dospělé.

Ostrov Rab – Lopar

Toto oblíbené letovisko nabízí jak prosluněné pláže, tak i stín vysokých borovic. Loparu patří jedna z nejkrásnějších evropských pláží – Rajská plaža se svojí 1,5 kilometrovou délkou a písčitým povrchem. Vstup do moře je všude velmi pozvolný. Děti se mohou těšit na tobogány a skluzavky. Ubytování si můžete zarezervovat na portálu ubytovanivchorvatsku.cz. Na ostrov se velmi snadno dostanete na trajektu.