Jet Capsule, to je unikátní supersportovní jachta

Jet Capsule navrhl Pierpaolo Lazzarini. Loď je dostatečně malá, aby se s ní dalo snadno manévrovat, ale zároveň dostatečně prostorná, aby mohla vzít skupinu přátel na večerní zábavu a mnoho dalšího. Je navržen tak, aby oslovil mladé majitele jachet, kteří chtějí malou a okázale vypadající jachtu.

Jet Capsule Supersport je poháněn přeplňovaným benzinovým motorem o výkonu 640 koní, vybaveným proudovým pohonem, kapsle je schopna maximální rychlosti 38 uzlů.+ plně elektrický dokovací systém.

Jet Capsule je charakteristická svou lehkou konstrukcí dosaženou použitím lehkých materiálů a horní struktury z uhlíkových vláken vyrobené pomocí vakuového infuzního lisování. Na délku měří 8 metrů a nabízí dostatečný prostor na palubě pro umístění až dvanácti cestujících ve vodách.

Kapesní člun se snadno ovládá a je dostatečně prostorný, aby se do něj vešla hrstka přátel u drinku uprostřed moře. Je dostatečně malý, aby minimalizoval vysoké náklady na kotvení v přístavu, ale dostatečně velký, aby mohl přepravit skupinu přátel. pohodlí na ostrov, kde mohou spát na palubě.