Nevšední zážitky přináší ubytování v tree house

Každý z nás občas zatouží po nevšedním zážitku. Takový přináší i ubytování a dovolená v tree house. Díky tomuto způsobu ubytování si můžete užít neobyčejnou dovolenou a dokonale se zrelaxujete. Toto originální ubytování v korunách stromů s sebou přináší nevšední a nezapomenutelné zážitky. Můžete si jej dopřát na mnoha místech.

Tree house Ještěd

Nabízejí luxusní pobytový zážitek. K dispozici jsou hned dva tree house – Emanuel a Amálka. Oba nabízejí nevšední a romantický pobyt na vyhlídkovém posedu umístěném v korunách stromů. Pojďme si je nyní trochu přiblížit.

Emanuel

Je umístěný vysoko v koruně majestátního smrku. Z prostorné terasy se vám naskytne úžasný průhled na dominantu hory Ještěd. Vychutnat si můžete ševelení listů a nádhernou lesní atmosféru. Emanuel je sice bez elektrické energie, přesto je vybaven velmi luxusně. Jeho součástí je kuchyňský kout, lednice a sada nádobí. Teplo v chladnějším období zajistí automatický litinový krb. Ten navodí příjemnou atmosféru. Nedaleko posedu se nachází přírodní lesní sprcha se studenou vodou. Na pozemku se nachází pramen, který ji napájí. Vychutnat si můžete také soukromé wellness, které nabízí privátní sauna na dřevo. K dispozici je též gril a ohniště.

Amálka

Je usazená na okraj lesa, na kouzelnou lesní mýtinu a svému návštěvníkovi poskytuje dechberoucí výhled. Je dokonale prosvětlená a luxusně vybavená. Je postavená tak, aby byla v souladu s okolní krajinou. Bude vás hýčkat maximálním komfortem. V tree house naleznete vybavenou kuchyňku a příjemnou atmosféru navodí stylový litinový krb, který vás navíc zahřeje, v případě chladnějších nocí. Amálka je postavená v dokonalém souladu s okolní krajinu a nic a nikdo vás nebude rušit ve vašem odpočinku. Pokud patříte mezi milovníky volného prostoru a jedinečných výhledů, pak je Amálka pro vás a vaši dovolenou tou nejlepší volbou.