Parkovací sloupky i zábrany s možností instalace

Parkování je v současné době velkým problémem a to jak v centrech měst, tak i na mnoha jiných místech. Města bohužel nejsou nafukovací a najít parkování není vždy snadné. Mnoho řidičů tak parkuje i na místech, kde parkovat nesmí, ať už jde o vyhrazená parkování nebo místa, kde mohou ostatním překážet. Jak odradit bezohledné řidiče v tom, aby parkovali nebo vjížděli na místa, kde nemají co dělat? Řešením jsou parkovací sloupky a zábrany.

Překážka, kterou žádný řidič nepřekoná

Specialistou na takové překážky je společnost Topznak. Nabízí jak pevné, tak i sklopné překážky. Pevní překážky se dávají tam, kde je cílem, aby nejezdily žádné vozy. Vybírat si můžete pevné sloupky a motýlky. Skvěle se hodí jak na soukromé pozemky, tak i na řadu veřejných prostranství. Pokud chcete zajistit, aby na dané místo mohla vjet jen určitá vozidla, můžete si vybrat sklopné sloupky a motýlky.

Takový sortiment je vybavený cylindrickým FAB zámkem, takže ho lze kdykoliv odemknout a sklopit nebo zase vztyčit. Nabízí se vám také sklopné zábrany, které jsou vhodné na vyhrazená parkovací místa. Jakmile bude na vašem parkovacím místě sklopná zábrana, nikdo vám na místo nevjede. Všechny tyto druhy překážek jsou vám dostupné v komaxitovém nebo zinkovém provedení, Jde o vysoce odolný sortiment, který má dlouhou životnost a je odolný vůči korozi. všechny překážky jsou opatřeny červenou reflexní folií, která zvyšuje dobrou viditelnost za všech podmínek. Skvělé je, že tento sortiment není drahý a za výhodné ceny si ho může zajistit kdokoliv. Společnost vám sloupky a zábrany nejen prodá, ale může zajistit i jejich instalaci. Konečně si můžete zajistit spolehlivé nástroje, které odradí každého bezohledného řidiče. Prohlédněte si kompletní nabídku sortimentu na webových stránkách společnosti https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany