V Praze zavítejte na návštěvu Starého Města, nabízí mnoho zajímavostí i luxusní ubytování

Staré Město v Praze představuje živé centrum plné památek a zábavy. Patří mezi nejhezčí a nejvíce vyhledávané části Prahy. Ubytování nabízí i mnohý hotel Staré Město.

Co čeká na návštěvníky Starého Města?

Historické centrum se nachází mezi památkami UNESCO a to díky celé řadě zajímavých památek. Naleznete zde však také obchody, kavárny a restaurace a ničím neobvyklým nejsou ani hotely a Wellness Staré Město. Také tudy vede známá Královská cesta, která byla v minulosti trasou korunovačního průvodu českých králů. Tato trasa patří mezi nejvíce oblíbené a svým návštěvníkům nabízí rychlé seznámení s nejvíce cenným památkami historické Prahy. Prochází Prašnou bránou, Celetnou ulicí, Staroměstským náměstím, ze kterého směřuje přes Malé náměstí do Karlovy ulice, kolem Klementina, pokračuje na Karlův most, Malou Stranu a Pražský hrad. Součástí Starého Města je také orloj pocházející z dob středověku. Za návštěvu stojí i gotický Kostel Matky Boží rozkládající se před Týnem. Koncerty klasické hudby můžete navštívit v koncertním sále Rudolfína. Balet nebo operu uvádí Stavovské divadlo.

Luxusní ubytování a něco navíc

Chystáte-li se na návštěvu Starého Města, rozhodně vám nebude stačit jeden den. Ubytujte se v hotelu THE EMBLEM PRAGUE. Kromě ubytování a stravy nabízí tento hotel také Spa a Wellness. Odpočinku si můžete užívat ve střešní vířivce jacuzzi odkud je navíc nádherný pohled na Pražský hrad a městské střechy. V nejvyšším patře hotelu se nacházejí M Spa – klidné relaxační lázně. Čeká zde na vás fitness, wellness (sauna, pára a Kneippův chodník), relaxační místnost, střešní terasa a vířivka. To vše je dokonalý prostor pro osvěžení a tolik potřebný odpočinek.

Chystáte-li se do Prahy obchodně, můžete využít nabídku hotelu na obchodní snídaně Praha. Snídaně se podává formou bufetu v hotelové restauraci George Prime Steak. Zde je připraveno rozsáhlé à la carte menu, díky kterému si přijde na chuť každý. Díky centrální poloze je hotel ideální volbou jak pro soukromé ubytování, tak i pro obchodní jednání. Můžete se zde setkat se svými přáteli a využívat všech služeb, které hotel nabízí.